1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Belgien Brüssel | Pressekonferenz Ursula von der Leyen und Charles Michel

COVID-19: A do t’i mbyllin sërish kufijtë vendet e BE-së?

Symbolbild Was ist deutsch

Të hiqet nocioni "sfond migracioni"

Valdete Daka mit dem Botschafter des QUINT-Landes im Kosovo und dem Direktor der Kosovo-Polizei

KQZ në Kosovë ta kryejë punën pa ndërhyrje

A do t'i bashkohet FSK edhe NATO-s në misione paqeruajtëse?

USA Washington | Inauguration | Joe Biden unterschreibt Kabinettsnominierungen im Kapitol

Përbërja e qeverisë së re të SHBA-së

Shiko videon 26:42
Shiko videon 10:37
Shiko videon 00:36
Reklamë
Shiko videon 14:22

Video të tjera

Gjermania shtrëngon edhe më shumë masat?!

Gjermania shtrëngon edhe më shumë masat?!

"Çfarë më solli e gjitha kjo?" - Psikoterapistja Eva Gjoni mbi efektet psikologjike të Coronës

"Çfarë më solli e gjitha kjo?" - Psikoterapistja Eva Gjoni mbi efektet psikologjike të Coronës

Zgjatja e mundshme e lockdown dhe aplikimi i diasporës për votim me postë

Zgjatja e mundshme e lockdown dhe aplikimi i diasporës për votim me postë

Vaksina: Skepticizëm tek personeli mjekësor

Vaksina: Skepticizëm tek personeli mjekësor